Zimní údržba komunikací

DAZEP

Zimní údržba komunikací

V zimním období je jistě velmi důležité odstranění sněhu. Pro tuto činnost máme k dispozici traktorbagr JCB vybavený hydraulicky naklápěnou sněhovou radlicí, vybavenou odolným gumovým břitem, který povrch komunikace (např. ze zámkové dlažby) nepoškodí. S touto radlicí je možné sníh vyhrnout až do výšky čtyř metrů, což ušetří prostor.

Toto zařízení je vhodné nejen pro průmyslové, logistické, komerční objekty, parkoviště nákupních center, ale i silnice a veřejné komunikace. Zimní údržba komunikací je důležitá už z důvodu bezpečnosti a plynulému provozu na komunikacích.

O NÁS

Naše služby, které Vám nabízíme

Naše služby jsou zaměřeny především na autodopravu sklápěčkami (sklápěcími vozidly), zemní a bourací práce, odvoz a likvidaci zemin, stavebních sutí ale i komunálního i  velkoobjemového odpadu.

Realizujeme nejen demolice a bourací práce všeho druhu, ale provádíme také výkopové práce, které jsou nezbytné zejména pro stavbu plotů, realizaci bazénů, septiků či jímek a výstavbu kanalizace nebo vodovodů ap.

Mezi další nabízené činnosti naší společnosti patří terénní práce a úpravy terénu, dovoz písku, štěrku a drti, s tím souvisí také autodoprava. Mezi naše služby také patří provedení základů rodinných domů, rozhrnování, přemísťování a nakládání zeminy a materiálu.

V zimním období také provádíme údržbu-úklid sněhu na komunikacích firemních i soukromých plochách a parkovištích.