Sutě, zemina, odpady

DAZEP

Sutě, zemina, odpady

Odvoz a likvidaci  odpadů (zemina, stavební suť, betony,komunální odpad apod.) provádíme na základě povolení Krajského úřadu k provozování mobilního sběru. Pro tuto činnost disponujeme cca 100 kontejnery o objemu 3-20 m3. Pro větší zakázky s větším objemem zejména zeminy a cihlené či betonové sutě využíváme sklápěcí vozidla o nosnosti 15-31 tun.

O NÁS

Naše služby, které Vám nabízíme

Naše služby jsou zaměřeny především na autodopravu sklápěčkami (sklápěcími vozidly), zemní a bourací práce, odvoz a likvidaci zemin, stavebních sutí ale i komunálního i  velkoobjemového odpadu.

Realizujeme nejen demolice a bourací práce všeho druhu, ale provádíme také výkopové práce, které jsou nezbytné zejména pro stavbu plotů, realizaci bazénů, septiků či jímek a výstavbu kanalizace nebo vodovodů ap.

Mezi další nabízené činnosti naší společnosti patří terénní práce a úpravy terénu, dovoz písku, štěrku a drti, s tím souvisí také autodoprava. Mezi naše služby také patří provedení základů rodinných domů, rozhrnování, přemísťování a nakládání zeminy a materiálu.

V zimním období také provádíme údržbu-úklid sněhu na komunikacích firemních i soukromých plochách a parkovištích.