O nás

O NÁS

Naším cílem je spokojený zákazník

DAZEP s.r.o. spatřila světlo světa již v roce 1998 a patříme k renomovaným stavebně-dopravním firmám se zaměřením na stavební obor s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v oboru. Nabízíme profesionální jednání, dodržování sjednaných podmínek a i dobré ceny.

Vždy se řídíme přáním a potřebami našich klientů. Klademe důraz na individuální přístup a snažíme se pružně reagovat a řešit vzniklé situace během prováděných prací.

O NÁS

Naše služby, které Vám nabízíme

Naše služby jsou zaměřeny především na autodopravu sklápěčkami (sklápěcími vozidly), zemní a bourací práce, odvoz a likvidaci zemin, stavebních sutí ale i komunálního i  velkoobjemového odpadu.

Realizujeme nejen demolice a bourací práce všeho druhu, ale provádíme také výkopové práce, které jsou nezbytné zejména pro stavbu plotů, realizaci bazénů, septiků či jímek a výstavbu kanalizace nebo vodovodů ap.

Mezi další nabízené činnosti naší společnosti patří terénní práce a úpravy terénu, dovoz písku, štěrku a drti, s tím souvisí také autodoprava. Mezi naše služby také patří provedení základů rodinných domů, rozhrnování, přemísťování a nakládání zeminy a materiálu.

V zimním období také provádíme údržbu-úklid sněhu na komunikacích firemních i soukromých plochách a parkovištích.